RNDr. Eva Nešverová – Výpočty důchodů

Reference

Paní doktorka Eva Nešverová je nejenom stoprocentní profesionál, ale především úžasný a empatický člověk! Dostala jsem se do naprosto nečekané životní situace – navíc v době, kdy nikdo na úřadech mi nebyl schopen poradit, a díky výpočtům od paní doktorky jsem měla okamžitě jasno. Je to skvělý pocit vědět, že jsou stále mezi námi lidé se smyslem pro preciznost, kteří mají co nabídnout a dovedou si stát za výsledky své práce. Děkuji Vám!

 

Jitka Krásová, 21.6.2023

Důchody jsou opravdu složité téma, skládám Vám hlubokou poklonu, jak máte všechno nastudované včetně různých kliček, háčků a detailů, zvlášť ze zákonů, které nejsou pro čtenáře přívětivé. Moc si vážím Vaší užitečné práce a Vašich znalostí, Vaše výpočty variant mi velmi pomohly.

 

Ing. Helena Turková, 19.6.2023

Moc Vám děkuji za perfektní službu. Moc mi to v mém rozhodování pomohlo. Pokud mohu Vaše služby doporučit, ráda to udělám.

 

Ing. Zdeňka Juklová, 15.6.2022

Paní Dr. Eva Nešverová mi poskytla velmi cenné rady ohledně „závěru mé profesionální kariéry“. Detailně mi popsala jednotlivé možnosti ukončení celoživotního pracovního procesu (standardní odchod do důchodu, tzv. přesluhování, predčasný důchod a předdůchod), jejich výhody a nevýhody, administrativní procesy spojené s výběrem některé z variant a odhad výpočtu důchodu pro tyto varianty. Na základě poskytnutých informací jsem zvolil variantu předdůchodu.
Na konzultaci poskytnuté Dr. Nešverovou oceňuji zejména její detailní znalosti z oblasti (velmi složité) problematiky „odchodu do důchodu“, výhod a nevýhod různých variant a přesného popisu postupů, které musí člověk dodržet pro každou z variant. Oceňuji příjemné a opravdu profesionální jednání.

 

doc. RNDr. Ing. Petr Zemánek, CSc., 11.10.2021

Mohu potvrdit, že paní doktorka Nešverová jako důchodový poradce je velmi dobrá volba. Je profesionální, pečlivá a vstřícná. Vypracovala pro mě řadu variant, abych měla dostatečný podklad pro další rozhodnutí. Při telefonické konzultaci mi vše přehledně vysvětlila. Mohu ji jako poradce vřele doporučit. Moje upřímné díky.

 

Ing. Eva Farkačová, 10.2.2021

Dnes mi přišel důchodový výměr. A jak se píše na Vašich stránkách, Váš výpočet souhlasil. Chtěla bych ještě jednou poděkovat, mohla jsem se dobře rozmyslet, jak budu postupovat.

 

paní Jana Jarošová, 22.11.2019

Mnohokrát děkuji za všechny zaslané varianty. Máte to velmi pěkně a přehledně zpracované. Je to pro mě dokonalé vodítko. Úžasné J

 

pan Aleš Janoušek, 25.6.2019

Vážená paní doktorko,

chtěl bych Vám poděkovat za přesné výpočty doby odchodu do důchodu včetně výpočtu jeho výše.
Při žádosti jsem uplatnil veškeré Vaše rady včetně rady o podání žádosti o vyloučení určitých dob pojištění. Díky Vašim radám jsem obdržel důchod řádově o stokoruny měsíčně vyšší, než kdybych podával žádost o důchod bez Vás. Důchod byl spočítán na korunu přesně.
Ještě jednou děkuji, budu Vás všem doporučovat.

 

Ing. Pavel Valášek, 20.2.2019

Na základě dobře zpracovaných internetových stránek jsem dr. Nešverovou požádal o provedení variantních výpočtů důchodu pro několik scénářů. Mohu potvrdit, že předložené výpočty byly provedeny zcela profesionálním způsobem včetně doprovodného výkladu dr. Nešverové a velmi dobře mi posloužily pro zvolení optimálního data odchodu do důchodu.
Služby Dr. Nešverové mohu plně doporučit.

 

Dr. Ing. Petr Vozka, 22.5.2017

Ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za Vaše perfektní služby. Už mi přišel výměr důchodu a je to na korunu přesně, jak jste to vypočítala – ta vyšší částka. Takže mi uznali úplně všechno podle Vašeho návrhu.

 

paní Hana J., 26.4.2016

Rád bych ocenil práci paní doktorky Nešverové – její profesionalitu, vstřícnost a ochotu. Díky ní jsem dostal perfektní výpočet svého důchodu (a to přesto, že můj případ byl dosti nestandardní a přicházelo v úvahu více variant).

 

Ing. Pavel Štěpán, 6.1.2016

Služby paní Nešverové velice doporučuji. Spočítáno několik variant nejoptimálnějšího dne odchodu do předčasného i starobního důchodu , včetně výše důchodu. Při potížích v zaměstnání neocenitelná ,,berlička“ při rozhodování jak situaci řešit a nepřijít o peníze. Velice milé a laskavé jednání.

 

paní Jana Kidoňová, 14.8.2015

U paní Dr. Nešverové jsem si objednala provedení výpočtu ve dvou variantách:
– informativní výpočet výše budoucího důchodu a stanovení nejbližšího optimálního termínu odchodu do důchodu.
– výpočet výše důchodu při odchodu do důchodu ke konci roku, abych mohla obě varianty porovnat. Výpočet byl realizován v krátkém čase a zpracován velmi přehledně. Služby Dr. Nešverové vřele doporučuji.

 

Ing. Zuzana Schwangmaierová, 27.7.2015

Děkuji za bleskový výpočet důchodu v různých variantách. Soubory PDF dorazily v pořádku, čitelné a srozumitelné. Velice Vám děkuji za komplexní a velmi rychlé vyřešení mého problému.

 

pan Pavel Kotek, 22.6.2015