RNDr. Eva Nešverová – Výpočty důchodů

Reference

Mnohokrát děkuji za všechny zaslané varianty. Máte to velmi pěkně a přehledně zpracované. Je to pro mě dokonalé vodítko. Úžasné J

pan Aleš Janoušek

Dnes mi přišel důchodový výměr. A jak se píše na Vašich stránkách, Váš výpočet souhlasil. Chtěla bych ještě jednou poděkovat, mohla jsem se dobře rozmyslet, jak budu postupovat.

paní Jana Jarošová

Vážená paní doktorko,

chtěl bych Vám poděkovat za přesné výpočty doby odchodu do důchodu včetně výpočtu jeho výše.
Při žádosti jsem uplatnil veškeré Vaše rady včetně rady o podání žádosti o vyloučení určitých dob pojištění. Díky Vašim radám jsem obdržel důchod řádově o stokoruny měsíčně vyšší, než kdybych podával žádost o důchod bez Vás. Důchod byl spočítán na korunu přesně.
Ještě jednou děkuji, budu Vás všem doporučovat.

Ing. Pavel Valášek

Na základě dobře zpracovaných internetových stránek jsem dr. Nešverovou požádal o provedení variantních výpočtů důchodu pro několik scénářů. Mohu potvrdit, že předložené výpočty byly provedeny zcela profesionálním způsobem včetně doprovodného výkladu dr. Nešverové a velmi dobře mi posloužily pro zvolení optimálního data odchodu do důchodu.
Služby Dr. Nešverové mohu plně doporučit.

Dr. Ing. Petr Vozka

Ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za Vaše perfektní služby. Už mi přišel výměr důchodu a je to na korunu přesně, jak jste to vypočítala – ta vyšší částka. Takže mi uznali úplně všechno podle Vašeho návrhu.

paní Hana J.

Služby paní Nešverové velice doporučuji. Spočítáno několik variant nejoptimálnějšího dne odchodu do předčasného i starobního důchodu , včetně výše důchodu. Při potížích v zaměstnání neocenitelná ,,berlička“ při rozhodování jak situaci řešit a nepřijít o peníze. Velice milé a laskavé jednání.

paní Jana K.

U paní Dr. Nešverové jsem si objednala provedení výpočtu ve dvou variantách:
– informativní výpočet výše budoucího důchodu a stanovení nejbližšího optimálního termínu odchodu do důchodu.
– výpočet výše důchodu při odchodu do důchodu ke konci roku, abych mohla obě varianty porovnat. Výpočet byl realizován v krátkém čase a zpracován velmi přehledně. Služby Dr. Nešverové vřele doporučuji.

Ing. Zuzana S.

Děkuji za bleskový výpočet důchodu v různých variantách. Soubory PDF dorazily v pořádku, čitelné a srozumitelné. Velice Vám děkuji za komplexní a velmi rychlé vyřešení mého problému.

pan Pavel K.

Rád bych ocenil práci paní doktorky Nešverové – její profesionalitu, vstřícnost a ochotu. Díky ní jsem dostal perfektní výpočet svého důchodu (a to přesto, že můj případ byl dosti nestandardní a přicházelo v úvahu více variant).

Ing. Pavel Štěpán